Zaznacz stronę

Aparaty słuchowe Saphira 3 są najlepszych rozwiązaniem dla osób poszukujących najlepszego stosunku jakości do ceny. Dzięki połączeniu najwyższej technologii wraz z przystępnością cenową, produkt spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Kategoria 3 gwarantuje zaawansowane opcje urządzenia zapewniając jednocześnie prostotę obsługi.

Model Saphira 3 umożliwia rozumienie mowy nawet w najbardziej hałaśliwym otoczeniu. Urządzenie dopasowuje się do stopnia dźwięków zewnętrznych, redukuje szum i ujednolica odbieraną mowę. Saphira 3 mimo zastosowania nowych technologii jest niezmiernie prosty w obsłudze. Dzięki swojemu kształtowi i budowie, regulacja głośności urządzenia jest prosta i przyjemna.

Saphira 3 – intuicyjny i nowoczesny

Wystarczy jeden ruch, aby dopasować aparat do swoich potrzeb oraz otoczenia. Produkt wyposażony jest również w nowe, innowacyjne funkcje znacznie poprawiające komfort codziennego życia. Dzięki wmontowanej opcji Bluetooth użytkownik może połączyć aparat słuchowy z dowolnym urządzeniem bezprzewodowym.

Sparowanie Saphiry 3 z telefonem komórkowym gwarantuje możliwość odbierania przychodzących połączeń, bezpośrednio z poziomu aparatu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę i utrzymywanie stałego kontaktu z bliskimi. Ponadto, aparat słuchowy Saphira 3 posiada dwupasmową adaptacyjną kierunkowość.

To właśnie dzięki niej, aparat może skutecznie redukować słyszenie nawet 2 różnych źródeł niepożądanych dźwięków zlokalizowanych w różnych miejscach i mających inną częstotliwość. Dzięki zastosowanej funkcji synchronizacji głośności VC używanie aparatu staje się zupełnie proste. Lewa i prawa słuchawka są ze sobą kompatybilne, przez co ich ustawienia dopasowują się do siebie nawzajem.

Podczas regulacji głośności lub zmianie programu słuchowego przez użytkownika w jednej, lewej lub prawej słuchawce, parametry drugiej automatycznie dopasują się do nowych ustawień. Jest to niezmiernie komfortowa opcja, ponieważ zapewnia uregulowanie parametrów dokładnie w ten sam sposób w obu słuchawkach.

Saphira 3 – pełna kompatybilność

Urządzenie Saphira 3 oferuję również funkcję SoundGate. Jest to innowacja, dzięki której aparat posiada opcję bezprzewodowej transmisji dźwięków z telewizora, nawigacji, telefonu czy innych źródeł sygnału audio. Natomiast użycie zdalnego Mikrofonu SoundGate znacząco poprawia jakoś rozumianej mowy w zatłoczonych i hałaśliwych miejscach. Model Saphira 3 Nano BTE jest małym, eleganckim aparatem słuchowym wyposażony w elementy zauszne Spira Flex.

Model zbudowany jest z cienkich, prawie niewidocznych dźwiękowodów, standardowych elementów dousznych, jak i indywidualnych wkładek spersonalizowanych pod danego użytkownika. Urządzenie w pełni dopasowuje się do kształtu małżowiny usznej dzięki wykorzystaniu tradycyjnego rożka. Saphira 3 umożliwia nie tylko regulację aparatu za pomocą przycisku funkcyjnego, ale również pilota zdalnego sterowania RC-N, dzięki któremu użytkownik może dyskretnie i wygodnie regulować i zmieniać programy.