Zaznacz stronę

Większość możliwości prezentowanych przez Zerene 1 były dotychczas dostępne tylko w zaawansowanych aparatach. Produkt spełni oczekiwania wymagających klientów, ceniących sobie wysoką jakość, prostotę obsługi jak i konkurencyjną cenę. Głównymi atutami modelu jest wysoka jakość dźwięku i satysfakcjonujący poziom rozumienia mowy.

Zerena 1 mimo bycia podstawowym produktem z serii aparatów Zerena, wyposażony jest w funkcję Bluethooth. Umożliwia to użytkownikom łączenie się z dowolnym urządzeniem bezprzewodowym takim jak telefon, telewizor lub radio. Dzięki połączeniu, dźwięk z urządzeń jest przekazywany bezpośrednio do słuchawki aparatu co pozwala na znakomitą jakość dźwięku. Dzięki zastosowaniu w modelu Zerena 1 zaawansowanych funkcji, aparat gwarantuje użytkownikom odbiór naturalnego dźwięku, precyzyjne skupienie na mowie oraz komfort akustyczny.

Model Zerena 1 dostępy jest w wielu wariantach kolorystycznych. Użytkownik może dopasować aparat do swoich potrzeb, jak i wybierać między modelami wewnątrzkanałowymi i zewnętrznymi. Aparat słuchowy Zerena występuje w 8 wariantach, wyróżniając model ze słuchawką, aparaty zauszne, IIC – umieszczone głęboko w kanale oraz ITE. Główną korzyścią przemawiającą za wyborem Zereny 1 jest zdecydowanie komfortu słuchu i rozumienie mowy nawet w najtrudniejszych warunkach. Produkt cechuje bardzo łatwa obsługa oraz możliwość konfiguracji aparatu bezpośrednio pod swoje potrzeby i preferencje. 

Dzięki zastosowaniu w aparacie funkcji Dynamic Noise Management dźwięk odbierany i przenoszony jest dynamicznie, a model dopasowuje się do natężenia hałasu. Zerena wychodzi naprzeciw nowym technologiom i zaawansowanemu rozwojowi. A wszystko to, aby zapewnić swoim klientom jak najlepszą jakość produktów i usług. Aby zaspokoić potrzeby klientów, stworzony został model Zerena miniRITE. Jest to najmniejszy model aparatu słuchowego.

Urządzenie może zostać opcjonalnie wyposażone w funkcję wielokrotnego ładowania. Dzięki zastosowaniu w modelu funkcji ZPower ładowarka wykorzystuje najtrwalsze, srebrno-cynkowe akumulatorki znacznie przyspieszające proces ładowania baterii.

Funkcją zapewniającą komfort w codziennym życiu jest zdecydowanie kwalifikacja Zereny 1 do klasy Made for iPhone. Oznacza to, iż aparat jest kompatybilny i przystosowany do funkcjonowania z urządzeniami takimi jak iPhone, iPad oraz iPod touch. Aparat łączy się również z urządzeniami opartymi na systemie Android. Dodatkowo aparat słuchowy został wyposażony w funkcje Bluethooth.

Dzięki wykorzystaniu adaptera TV-A użytkownik może połączyć urządzenie bezpośrednio z telewizorem. Wykorzystując funkcje SoundClip-A użytkownik ma możliwość zdalnego sterowania oraz interfejsu do łączenia się z telefonami. SoundClip-A gwarantuje również wsparcie w niekorzystnych warunkach akustycznych w których może być wykorzystywany jako mikrofon. Zerena 1 jest aparatem słuchowym zawierającym zarówno zaawansowane funkcję, jak i gwarantującym prostotę obsługi. Dzięki swoim możliwościom, model ten będzie odpowiedzią na potrzeby nawet wymagających klientów, ceniących sobie jakość ale również prostotę i elegancję.