Zaznacz stronę
Oceń artykuł

Aparaty słuchowe Zerena 5 są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących funkcjonalności połączonej z przystępnością cenową. Model łączy w sobie zaawansowaną technologię i automatykę, co znacząco wpływa na jakoś odbieranego dźwięku. Zerena 5 jest absolutnie bezkonkurencyjny w klasie funkcjonalno-cenowej.

Rozwiązania zastosowane w aparacie gwarantują naturalny dźwięk i znakomite rozumienie mowy. Urządzenie w pełni eliminuje szumy i zakłócenia, co sprawia że jego użytkowanie jest komfortowe i przyjemne. Aparaty z rodziny Zerena 5 zapewniają unikalne korzyści takie jak dopasowanie stopnia dźwięku do nawet najtrudniejszych warunków akustycznych. Dzięki zróżnicowaniu modeli, użytkownik może wybierać między aparatami wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi i dopasować aparat do swoich indywidualnych potrzeb.

Każdy z modeli w pełni zapewnia uczucie komfortu w codziennym użytkowaniu, jednocześnie będąc bardzo dyskretnym i niezauważalnym dla osób z otoczenia. Aparaty słuchowe Zerena 5 dostępne są w 8 wariantach, z czego każdy z nich spełnia inne potrzeby, jednak w tym samym stopniu gwarantuje wysoki poziom poprawy jakości słuchu. Do grona aparatów zewnętrznych należą modele miniRITE – jest to dyskretny, stylowy aparat przeznaczony dla użytkowników o średnim do głębokiego urazu słuchu.

Model miniRITE T w odróżnieniu od miniRITE wyposażony jest w przełącznik kołyskowy i cewkę indukcyjną zapewniającą nowe możliwości w odbiorze dźwięków i mowy. Ostatnim aparatem zausznym jest aparat BTE 105 będący idealnym rozwiązaniem dla osób o dużym ubytku słuchu. Cechuje go bardzo duża moc i dynamiczna redukcja hałasu. Aparaty wewnątrzkanałowe zdecydowanie odpowiedzą na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Cechuje je znakomita dyskrecja i dopasowanie do małżowiny usznej, przez co aparat jest lekki i przyjemny w użytkowaniu.

Modele IIC oraz CIC są umieszony głęboko w kanale, przez co zapewniają bezpieczeństwo i zdecydowaną poprawę dźwięków z zakresu średniego i dużego ubytku. Dla użytkowników posiadających ograniczone zdolności manualne idealnym wyborem będą aparaty słuchowe Zerena 5 ITC, ITE HS oraz ITE FS. Są to modele proste w obsłudze, przystosowane do potrzeb użytkowników mających problem ze wzrokiem. Ich budowa umożliwia prostą i szybką konfigurację ustawień oraz regulację głośności urządzenia. Obecnie aparaty słuchowe służą nie tylko poprawie jakości słuchu, ale również wychodzą naprzeciw nowym technologią.

Aparaty słuchowe Zerena 5 wyposażone są w funkcję Bluetooth, co umożliwia połączenie ich z wieloma urządzeniami bezprzewodowymi. Dzięki tej funkcji użytkownicy mają możliwość odbierania połączeń w celu pozostania w stałym kontakcie z bliskimi lub słuchania muzyki kierowanej bezpośrednio do aparatu słuchowego. Modele Zerena 5 są produktami klasy Made for iPhone, co umożliwia połączenie aparatu zarówno z iPhonem, iPadem, iPodtouchem, Androidem,  jak i wszystkimi smartfonami wyprodukowanym od 2010 roku. Natomiast przy wykorzystaniu adaptera TV-A istnieje również możliwość bezprzewodowego podłączenia Zereny do telewizora.