Zaznacz stronę

Dzięki aparatowi słuchowemu Zerena 7 użytkownicy doświadczą najbardziej zaawansowanej technologii. Dzięki licznym funkcjom, urządzenie pozwala na bardzo dobre rozumienie i słyszenie mowy w wysokiej jakości. Aparat zapewnia również znakomite odbieranie bodźców nawet w najbardziej wymagających warunkach. Model Zerena 7 jest idealnym wyborem dla osób poszukujących produktu wysokiej jakości zapewniającym znaczną poprawę w odbieraniu dźwięków.

Użytkownicy Zerena 7 od pierwszego użytkowania mogą cieszyć się czystym i przejrzystym dźwiękiem, bez szumów i zakłóceń.  Wpływa to znacząco na odbieranie mowy, jak i gwarantuje bardzo dobre słyszenie muzyki również w niesprzyjających warunkach.

Dynamiczna praca aparatu, pozwala na dopasowanie się go do różnych warunków otoczenia. Stopień odbieranych dźwięków wpływa na pracę aparatu i automatycznie dopasowuje jego ustawienia do bodźców zewnętrznych.

Aparaty Zerena 7 służą nie tylko poprawie jakości słuchu polepszając przy tym znacząco jakość i komfort życia. Ich drugim znaczącym atutem jest fakt, iż dopasowują się do stylu naszego życia. Model Zerena 7 występuje w kilku wariantach kolorystycznych odpowiadając tym na potrzeby szerokiego grona odbiorców. Aparat nie tylko znakomicie dopasowuje się do kształtu ucha użytkownika, ale również pozwala na zachowanie przy tym walorów estetycznych.

Gama barw i odcieni Zereny bazuje na kolorach neutralnych i naturalnych. Są to głównie odcienie beżu, brązu i szarości. Kolory te są nie tylko niezwykle eleganckie, ale również umożliwiają dokładniejsze ukrycie aparatu podczas użytkowania.

Model Zerena 7 wyposażony jest w zaawansowane technologię, wpływające na jakość użytkowania. Dzięki systemowi DSP dźwięki które chcemy usłyszeć, są wzmacniane uwzględniając przy tym poziom sygnału i jego rodzaj. Kolejnym atutem aparatu jest zawarcie w nim Binauralnego Menadżera Hałasu. Jest to funkcja, która aktywuje różne poziomy tłumienia hałasu dla ucha lewego i prawego.

Funkcja ta jest opcjonalna, zapewniając maksymalne rozumienie mowy w nietypowych i niesprzyjających warunkach takich jak hałas lub w sytuacji wielu źródeł dźwięku napływających w jednym momencie. W celu redukcji szumów Zerena  7 została wyposażona w generator sygnałów terapeutycznych – Tinnitus SoundSupport.

Model Zerena 7 występuje pod postacią miniRITE T. Jest to model niezwykle dyskretny i komfortowy w codziennym życiu. Przeznaczony jest dla użytkowników zmagających się ze średnią lub głęboką wadą słuchu. Produkt wyposażony jest w funkcję Bluetooth umożliwiającą łączenie go z dowolnym urządzeniem bezprzewodowym tj. telefon czy telewizor. Model zbudowany jest z dyskretnej słuchawki wewnątrzusznej, podwójnego przycisku oraz cewki indukcyjnej.

Cewka indukcyjna pozwala na odbieranie lepszego dźwięku w miejscach zaopatrzonych w specjalne indukcyjne systemy nadawcze – np. niektóre kina. Aparat słuchowy Zerena 7 został wyposażony również w dodatkowe funkcję takie jak adapter TV-A oraz technologię Bluethooth. Urządzenie współdziała również z Dolby Digital Stereo oraz umożliwia łączenie się aparatu z innymi modelami Zerena.