Zaznacz stronę

Aparat Słuchowy Zerena 5

Opis

Technologia dostępna w Zerena 5 sprawia, że w swojej klasie cenowej jest to produkt absolutnie bezkonkurencyjny. Naturalny dźwięk oraz dobre rozumienie sprawią, że rozmowy z innymi osobami będą przyjemne i mniej męczące.

Dzięki powłoce hydrofobowej aparat chroniony jest przed wilgocią i brudem. Odpycha ona ciecze i stanowi swoistą blokadę przed zanieczyszczeniami. Jest to niezwykle istotne, gdyż te dwa czynniki są jednymi z częstszych powodów uszkodzenia aparatów słuchowych.

 

Dzięki Zerena 5

  • doświadczysz naturalnego dźwięku i odbioru mowy,
  • będziesz cieszyć się komfortem słuchowym w zmiennych otoczeniach dźwiękowych,
  • doświadczysz korzyści z precyzyjnego wzmocnienia w niemalże każdych warunkach akustycznych.

Doskonała automatyka działania oraz dostępność wielu atrakcyjnych modeli sprawia, że Zerena 5 jest doskonałym wyborem dla Klientów zainteresowanych najlepszym produktem w średniej klasie funkcjonalno-cenowej.

Szeroki wybór modeli gwarantuje dopasowanie aparatu do własnych potrzeb. Oferta Zerena 5 zawiera w sobie nie tylko aparaty zauszne, ale również wewnątrzuszne (wewnątrzkanałowe). Każdy z modeli przeznaczony jest dla użytkowników o innych preferencjach i stopniach ubytku słuchu. Zapraszamy do kontaktu w celu dopasowania odpowiedniego aparatu słuchowego!

Refundacja NFZ : 700zł

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Aparat Słuchowy Zerena 5”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz lubić także…