Zaznacz stronę

Ciśnieniomierz Omron M 3 Intellisense

289,00 

Ciśnieniomierz typu naramiennego, które mierzy ciśnienie metodą oscylometryczną. Jego niewątpliwą zaletą jest kompaktowy kształt, który czyni je bardzo praktycznym i wygodnym w użytkowaniu.

Kategoria:

Opis

Oceń artykuł

Ciśnieniomierz typu naramiennego, które mierzy ciśnienie metodą oscylometryczną. Jego niewątpliwą zaletą jest kompaktowy kształt, który czyni je bardzo praktycznym i wygodnym w użytkowaniu. Ciśnieniomierz został wyposażony w technologię Intelli Sense, która zapewnia komfort w trakcie badania i zniwelowanie nieprzyjemnego uczucia ścisku ramienia.

Dzieje się tak gdyż urządzenie pompuje tylko tyle powietrza, ile jest niezbędne do prawidłowego dokonania pomiaru. Ponadto informuje nas o tym, czy rękaw został prawidłowo nałożony.  Ciśnieniomierz daje nam znać również wtedy, gdy dokonamy ruchu, który przeszkodził w otrzymaniu wiarygodnego pomiaru. Urządzenie posiada wbudowaną pamięć 42 pomiarów. Potrafi także wyciągnąć średnią z ostatnich trzech pomiarów. Zestaw jest gotowy do użycia zaraz po zakupie, gdyż producent w pakiecie umieszcza komplet baterii.

Ciśnieniomierz charakteryzuje się dużą dokładnością pomiarów. Ciśnieniomierz naramienny Omron M 3 jest bardzo pozytywnie oceniany przez osoby, które go zakupiły i przetestowały. Podkreśla się, że urządzenie ma bardzo duży wyświetlacz dlatego też osoby starsze nie mają problemów z odczytem wyników, jak i z obsługą urządzenia, która jest bardzo intuicyjna.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Ciśnieniomierz Omron M 3 Intellisense”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz lubić także…