Zaznacz stronę

O NAS

W naszym sklepie znajdą Państwo bardzo szeroki asortyment produktów .
Zaczynając od sprzętu rehabilitacyjnego, różnego rodzaju środki pomocnicze kończąc na najlepszej jakości aparatach słuchowych Bernafon.
U nas mogą Państwo skorzystać z bezpłatnej usługi badania słuchu oraz zrealizować wnioski na refundacje produktów medycznych z NFZ.
Prowadzimy również wypożyczalnie sprzętu medycznego oraz jesteśmy jedynym sklepem medycznym otwartym od poniedziałku do soboty od 9 do 21, a także w niedziele handlowe od 10 do 20 .

 

mgr Radosław Dobrowolski, kierownik sklepu

Radosław Dobrowolski ukończył Bydgoską Szkołę Wyższą na kierunku Fizjoterapia.
Związany z branżą medyczną od 6 lat. W tym czasie zdobył certyfikat Akademii Medicast związany z doborem produktów medycznych pacjentom. Posiada dyplom Instruktora Rekreacji Ruchowej zdobyty w Akademii Trenerów Sportu we Wrocławiu. Specjalizuje się w rehabilitacji pacjentów neurologicznych. Swoim dużym doświadczeniem i wiedzą chętnie pomaga klientom w doborze sprzętu medycznego.

Aleksandra Więk, protetyk słuchu

Aleksandra Więk jest wykwalifikowanym protetykiem słuchu z kilkuletnim doświadczeniem.
Studia ukończyła w Krakowie i tam rozwinęła swoja pasje z audiofonologią. Specjalizuje się w korekcji słuchu, w co wkłada swoje całe serce. Ponadto robi pełen zakres badań oraz dobiera sprzęt rehabilitacyjny na najwyższym poziomie względem wady. Udzieli każdemu pacjentowi fachowej porady niezależnie od stopnia i rodzaju ubytku.

Ania Sobolewska, obsługa klienta

Ania Sobolewska- studentka elektroradiologii na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Interesuje się diagnostyką obrazową, audiologią oraz nowoczesnymi metodami leczenia.
Profesjonalnie doradzi w sprawie zakupu.