Zaznacz stronę

Wybierając produkt specjalnego użytku, który będzie nam służył codziennie i długo, warto sięgać po sprawdzone i jakościowe rozwiązania. Firma Bernafon na rynku aparatów słuchowych istnieje ponad 60 lat, a jej produkty znane i używane są na całym świecie.

Zaopatrując się w aparat słuchowy można skierować wzrok w stronę szerokiej gamy produktów marki Bernafon. Tak długa obecność na rynku tego producenta aparatów słuchowych jest wystarczającą rekomendacją. Dlaczego warto zaopatrzyć się w sprzęt marki Bernafon?

Doświadczenie. Tak długa obecność na rynku i utrzymywanie się wśród czołowych producentów tego typu sprzętu medycznego jest doskonałym dowodem na to, że firma Bernafon jest godna zaufania. To doświadczenie wykorzystywane jest z powodzeniem przy stosowaniu najnowszych rozwiązań, co w połączeniu z nowymi technologiami i pomysłami daje w rezultacie towar najwyższej jakości.

Szeroka gama produktów powoduje, że każdy użytkownik znajdzie dla siebie najbardziej pasujący aparat. Firma Bernafon ma w swojej ofercie pięć serii aparatów słuchowych – Zerena, Juna, Saphira, Nevara i Supremia. Każdy z nich odpowie na inne zapotrzebowanie – jeden będzie idealny przy niewielkim ubytku słuchu, drugi przyda się osobom z większym niedosłuchem, bo przecież powszechnie wiadomo, że nie ma jednego, idealnego i uniwersalnego aparatu słuchowego.

Najnowsze technologie. Przetwarzanie mowy, adaptacyjna redukcja hałasów, różne tryby wzmocnienia dźwięku czy optymalne zwiększenie dźwięków o dużej dynamice to tylko niektóre z najnowszych technologii stosowanych w aparatach słuchowych marki Bernafon. Wiele z nich to opracowane autorsko metody, dzięki którym nawet najbardziej zróżnicowany i wymagający klient znajdzie odpowiednią opcję dla siebie. Aparaty firmy Bernafon doskonale współgrają z różnymi urządzeniami wykorzystując technologię bluetooth, a sama firma również oferuje swoim klientom szereg akcesoriów do aparatów słuchowych.

Wsparcie. Aparaty słuchowe marki Bernafon są dostępne tylko w dobrych i profesjonalnych sklepach medycznych, w których bardzo często można również na miejscu skorzystać z porad ekspertów w dziedzinie protetyki oraz wykonać bezpłatne badania słuchu, a także uzyskać pomoc w zakresie dopasowania odpowiedniego aparatu słuchowego i go serwisować.

Zaufanie. Bernafon to marka znana na całym świecie i obecna już na nim kilkadziesiąt lat, a to nie udałoby się bez wzbudzania zaufania wśród klientów, którzy od dziesięcioleci korzystają z rozwiązań tej szwajcarskiej firmy. Wartości, którymi kieruje się ta firma pozwoliły jej piastować miejsce w ścisłej czołówce producentów tego typu sprzętu.

Kupując aparat słuchowy warto posłuchać ekspertów i dobrze się do tego zakupu przygotować, aby być pewnym, że nasz słuch nie cierpi bardziej niż przed założeniem aparatu, a tak może się stać, gdy zaufamy produktom niewiadomego pochodzenia. Warto postawić na sprawdzone standardy i być pewnym, że zrobiliśmy wszystko, aby poprawić jakość naszego słyszenia.